Smaku iznīcināšana mēbelēs ar ozonu

Bieži no antikvāras mēbeles iegādes, vai no vecmāmiņas mantotās kumodes saglabāšanas, attur nepatīkamais aromāts, ar kuru dziļi piesūkusies lieta.

Cīņai ar nepatīkamām smakām, parasti, tiek lietoti dažādi dezodoranti un dezinfekcijas līdzekļi. Tiek izmantoti tradicionālie paņēmieni. To efektivitāte, gan bieži ir nepietiekama, bieži šie līdzekļi smaku nevis iznīcina, bet tikai nomaskē. Mēbeles koka daļas iespējams pārlakot, bet tas smaku nelikvidēs pilnībā - tā turpinās izdalīties ar mazāku intensitāti.

Kā pirmie no mēbeļu restauratoriem, piedāvājam smaku iznīcināšanu ar ozonu. Nepatīkamo smaržu likvidācijai tiek uzstādīta speciāla iekārta – ozona ģenerators, jeb ozonators.

Tā kā ozons ir ļoti spēcīgs sterilizators, tas diezgan viegli iznīcina baktērijas, vīrusus, pelējumu sēnīti un smakas. Ar ozona ģeneratoru iznīcinātās smakas vairs neatgriežas.

Ozons likvidē stiprus nepatīkamus aromātus no cigaretēm, dūmiem, puvumiem, sasmakuša gaisa, mājdzīvniekiem, urīna, sabojāta ēdiena, dzērieniem, pelējuma, sasmakušu apavu, medikamentu un dažādas citas smakas. Ozons iznīcina putekļu ērcītes, drēbju kodi un lielākā koncentrācijā - mēbeļu ķirmi.

Mēbeli vēlams iepriekš iztīrīt, un tai jābūt sausai. Apstrādi veicam darbnīcā un izmaksas var svārstīties no 10 līdz 30 Ls(apstrādes ilgums atkarībā no mēbeles veida un smakas – no 1 līdz 8 stundām).

Veicam arī auto salonu apstrādi.
 

Smaka mēbelē