SIA "Mēbeļu Restaurators"

SIA "Mēbeļu Restaurators" nodarbošanās ir antikvāru mēbeļu restaurācija un citu koka izstrādājumu atjaunošana vai rekonstrukcija, kas ir uzņēmuma specializācija kopš 1992. bet pieredze mēbeļu restaurācijā uzkrāta, jau no astoņdesmitajiem gadiem.

Vairāk kā divdesmit gadu garumā uzkrātā restaurācijas pieredze, ar ko var lepoties mūsu meistari, ļauj apgalvot, ka spējam atjaunot gandrīz jebkuru lietu, kura kādreiz ir izgatavota no koka. Esam gan atjaunojuši 18 gs. pirmās puses lādi, gan pulējuši koncertflīģeļus, gan restaurējuši greznas centra māju ārdurvis, tāpat kā ļoti dārgas zeltītas rokoko mēbeles un arī vienkāršus soliņus no lauku sētas.

Mēs nevaram lepoties ar lielu naudas apgrozījumu un milzīgu darbinieku skaitu – esam neliela darbnīca, bet katrs mūsu klients un katra mēbele, kas nonāk pie mums ir īpaša un saņem arī īpašu uzmanību un rūpību.

Ar mūsu paveikto ir bijuši apmierināti gan muzeji, gan valsts iestādes, gan teātris, gan ārvalstu vēstniecības, gan mūsu pensionāri un mākslas vērtību kolekcionāri.

Mūsdienās, kad lielākā daļa uzņēmumu, tajā skaitā arī izgatavo, cenšas ražot lietas, kuras nekalpo ilgāk par desmit gadiem, bet vēlams tikai garantijā noteiktos divus gadus, varbūt vērts atcerēties lietas, kuras izgatavoja vairāku paaudžu lietošanai. Dažkārt, lauku omītes bēniņos atrasto krēslu vajag tikai notīrīt, salīmēt un nomainīt tam audumu, lai tas kalpotu vēl vairākām paaudzēm.

Mūsu darbības virzieni:
Antikvāru mēbeļu restaurācija,
Mēbeļu stāvokļa novērtēšana, konsultēšana,
Mūsdienu koka mēbeļu remonts,
Antikvāru mēbeļu tapsēšana,
Visa veida mīksto mēbeļu remonts - pārvilkšana.
Mēbeļu, gleznu rāmju un spoguļu, kā arī citu priekšmetu zeltīšanu.
Dekoratīvo rāmju restaurācija. Atjaunojam iztrūkstošos veidojumu un ornamentu fragmentus.
Smaku iznīcināšana mēbelēs ar ozonu

mēbeļu restaurācija, mēbeļu remonts

SIA "Mēbeļu Restaurators" vadītājs Juris Kraulis